Saturday, March 14, 2009

Agent z pasją - Heidema James M.

Agent z pasją - Heidema James M. Agent z pasją to praktyczny poradnik dla agentów ubezpieczeniowych. Zawiera mnóstwo skutecznych strategii, systemów, procesów oraz narzędzi pozwalających przezwyciężać problemy w tej niełatwej branży. Autor radzi, jak pozyskiwać klientów i rozpraszać ich wątpliwości, skłaniać do ponownego zakupu i poszerzać dzięki ich informacjom swoją bazę danych.

Gotowe scenariusze rozmów telefonicznych i spotkań z klientami umożliwią zarówno początkującym, jak i doświadczonym agentom sprawne działanie, osiąganie większych zysków i przede wszystkim - sukcesów.

James M. Heidema od 18 lat jest odnoszącym sukcesy agentem i menedżerem ubezpieczeniowym. Pracował m.in. w największym kanadyjskim towarzystwie ubezpieczeniowym London Life i jako główny szkoleniowiec w LIMRA International, firmie oferującej kursy i doradztwo w tej branży. Jest członkiem Million Dollar Round Table, organizacji skupiającej 3 procent najlepszych agentów na świecie.

Agent z pasją - Heidema James M.


Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach, tom 2 -

Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach, tom 2 - Wydawnictwo oddaje do rąk Czytelników polską edycje International GAAP - "Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach.
Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej zostały opracowane przez Międzynarodową Radę Standardów Rachunkowości (i jej poprzedniczkę Międzynarodową Komisję Standardów Rachunkowości), przy współpracy wielu wyspecjalizowanych organizacji różnych państw Unii Europejskiej. Celem tych wyspecjalizowanych organizacji różnych państw Unii Europejskiej. Celem tych prac było ustalenie sformalizowanych zasad, które by pozwoliły podmiotom gospodarczym, przede wszystkim inwestorom, oraz organom nadzorującym uzyskiwać porównywalne sprawozdania finansowe, co jest niezwykle istotne w gospodarce globalnej.
Staraniem Grupy Ernst & Young w 2004 r. ukazało się angielskie wydanie International GAAP 2005. Autorzy dzieła przedstawili w sposób znakomicie uargumentowany podstawy każdego standardu, znaczenie jego zastosowania oraz sposób wdrażania w konkretnych przypadkach.
Autorzy tłumaczenia polskiego zostali wyłonieni w drodze konkursy zorganizowanego przez Grupę Ernst & Young wśród polskiego środowiska akademickiego.

Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej w interpretacjach i przykładach, tom 2 -